MENU
klinika

I hodhi cigare në skenë

Ledri Vula i vërsulet fansit në koncert

30.08.2018 - 13:38

Periudha e verës është ajo më e ngjeshura për artistët, por jo të gjitha koncertet e tyre shkojnë ashtu si duhet, ka edhe raste kur situatat dalin disi nga kontrolli.

I fundit që është bërë pjesë e një situate të tillë ishte reperi i njohur Ledri Vula, i cili është acaruar me një prej fansave të tij.

kolana e librave

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për të gjithë vendet ku ka shqiptarë, sidomos për femrat. Madje disa prej fanseve të tij më të zjarrta e kanë surprizuar reperin duke i hedhur të brendshmet në skenë.

Mirëpo një djalë e ka mërzitur Ledrin në koncertin e tij të fundit. Ai i ka hedhur këngëtarit një cigare të ndezur në skenë dhe kjo gjë e ka bërë reperin t’i vërsulët djalit në fjalë. Edhe pse skena shihet e rrethuar nga truprojat, acarimi dhe lëvizjet e dhunshme të Vulës nuk kalojnë pa rënë në sy.

Rasti është filmuar nga dikush që ishte i pranishëm në skenë dhe menjëherë është bërë virale në rrjetet sociale, aty ku tashmë nuk mund të shpëtojë asgjë pa u shpërndarë.