MENU
klinika

Pamjet

Rama publikon videon nga puna e 1 mijë të rinjve

30.08.2018 - 09:14

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë mëngjes ka publikuar në Facebook, një video me momente nga puna e 1000 të rinjve të SmileAlbania.

“Mikpritja e parë e turistëve këtë sezon duke asistuar, orientuar dhe duke qenë guida turistike për mijëra pushues që zgjodhën këtë vit Shqipërinë”- shkruan ai.

Mesazhi i Ramës

MIRËMËNGJES ?dhe me pamjet nga puna e palodhur e 1000 të rinjve të SmileAlbania në 9 pika kufitare, 3 kampe dhe 26 qëndra turistike në 12 qarqe të vendit si mikpritja e parë e turistëve këtë sezon duke asistuar, orientuar dhe duke qenë guida turistike për mijëra pushues që zgjodhën këtë vit Shqipërinë si destinacion turistik, ju uroj një ditë të mbarë #SmileAlbania?

Përgatiti M.H