MENU
klinika

Rastësia në stadium

Tifozja pëson një goditje të fortë me top (Video)

18.08.2018 - 12:46

Gjatë një stërvitjeje të Burnley, një tifoze në shkallët e stadiumit mori këtë goditje të fortë. Topi i goditur fort në drejtim të portës, kaloi në pjesën e shkallëve të stadiumit dhe goditi në kokë tifozen bjonde.

Ajo nuk e kishte fare mendjen në atë moment, teksa po bisedonte me dikë në krah. Topi erdhi “predhë” e vërtetë, drejt e në ballin e tifozes, e cila patjetër u trondit, por për çudi, e mbajti veten, nuk ra përtokë…