MENU
klinika

Hit i ri

Bebe Rexha dhe Gueta publikojnë “Say My Name”

16.09.2018 - 16:32

Bebe Rexha vjen me një bashkëpunim të ri, i cili pritet të ketë sukses. “Say My Name” është kënga e David Guetas në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin.

Kënga është pjesë e albumit “7” të Guetas dhe ende nuk është publikuar në Youtube.

Albumin mund ta dëgjoni në kanalet e tjera muzikore si Spotify, Deezer, Google Play Store etj.

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar të këndonte edhe këngëtarja Demi Lovato por për shkak të problemeve me shëndetin është tërhequr nga kënga.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN