MENU
klinika

Hedhin poshtë thashethemet

Çifti Beckham, më të dashuruar se kurrë më parë

03.09.2018 - 12:59

Pak kohë më parë, David dhe Victoria Beckham festuan 19 vjetorin e tyre të martesës dhe ata janë një nga çiftet e showbiz më të dashur nga publiku.

Por sigurisht që edhe lidhja e tyre nuk mund të mbesë pa u komentuar dhe së fundmi janë hedhur shumë aludime se ajo është në krizë.

Megjithatë, ata i kanë hedhur poshto këto thashetheme dhe janë shfaqur më të dashuruar më shumë se kurrë më parë, teksa janë fotografuar duke pushuar në rivierën franceze.

kolana e librave

Ata kaluan pushimin në një jaht luksoz në jug të Francës së bashku me Sir Elton John, David Furnish dhe dy djemtë e tyre, pak ditë më parë, ndërsa ende vazhdojnë të qëndrojnë në Francë.

Viktoria 44 vjeç dhe David 43 vjeç, i dhanë fund thashethemeve njëherë e përgjithmonë mbi ndarjen e mundshmet tyre, pasi ata u panë duke kaluar disa momente pasiononte gjatë kohës që ishin në jaht. Ata dukeshin tejet të lumtur si familje, duke ndarë kohë të mrekullueshme së bashku.