MENU
klinika

Nevina e Isli

E puth në emision, moderatori “realizon ëndrrën”

27.09.2018 - 11:53

Nevina Shtylla është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila duket se na qënka edhe e preferuara e moderatorit Isli Islami.

Pak kohë më parë, ai bërë këtë deklaratë: Më pëlqen shumë. Më duket një nga vajzat më të ëmbla në portret dhe më kanë thënë që siç duket ashtu është dhe si tip,”- u shpreh ai për Nevina Shtyllën.

Mirëpo tashmë ja doli ta realizonte dëshirën e tij pasi Nevina ishte e ftuara e radhës në “Wake up”, dhe Isli nuk harroi t’i rrëmbente një të puthur, në faqe sigurisht, ashtu siç ai e kishte ëndërruar.

Nevina shtylla, isli islami
I keni dëgjuar këto për Parisin?

Ana e errët e ‘kryeqytetit të dashurisë’

Personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”

“Mama bën për ty gjithçka, jo me fjalë por me vepra”

Xhensila Myrtezaj thumbon Bes Kallakun në urimin që i bën Ajkës