MENU
klinika

Deklaratat

Imami i njohur godet sërish: Femrat i bëjnë meshkujt hajdutë, duan lekë dhe makina të shtrenjta…

04.09.2018 - 15:05

Imami i njohur, Elvis Naçi, përmes një ligjërate të mbajtur së fundmi me temë ‘Cilat janë veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit?’,  ka befasuar me fjalët e tij.

Në videon e postuar në facebook ai ka folur për “veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit”, ku ndër tjera është shprehur se femrat i çojnë meshkujt drejt vjedhjeve dhe mashtrimeve, pasi ato duan para dhe makina të shtrenjta e kështu i detyrojnë ata të kryejnë të tilla vepra.

Për më shumë ndiqni videon pas minutës 9 e 30 sekonda.

kolana e librave

M.H