MENU
klinika

Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal

05.09.2018 - 21:41

Ajo është një prezantuese e këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar, por është edhe një prej femrave me më shumë ndjekës në rrjetet sociale, duke e zgjeruar famën përtej vendit tonë.

E kemi fjalën për Luana Vjollcën, e cila ndiqet nga më shumë se 1.2 milionë persona vetëm në llogarinë e saj të “Instagramit”, shumë prej tyre të huaj.

kolana e librave

Luana është tepër aktive në këtë rrjet social, duke postuar shpesh foto provokative, ku shfaqet tejet sensuale me format e saj bombastike.

Me anë të një postimi në “Insagram”, ajo bën të ditur se nuk janë vetëm mediat shqiptare që shkruajnë për të, por edhe në Nepal Luana është e ndjekur. Një prej portaleve në vendin aziatik ka shkruar për Luanën, madje duke zbuluar 5 gjërat që në atë vend nuk i dinë për shqiptaren.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite


Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë