MENU
klinika

Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!

14.09.2018 - 14:49

Justin Bieber nuk është më 16-vjeçari i vogël që i befasoi të gjithë me zërin e tij në hitet e para. Ai tashmë është rritur në karrierë, duke u bërë një nga yjet e muzikës, por edhe më tej.

Të paktën nga disa raportime të TMZ dhe foto të shkrepura së fundmi, Justin Bieber dyshohet se i ka dhënë fund beqarisë, duke e bërë zyrtare lidhjen e tij me modelen Hailey Baldwin.

Këngëtari, së bashku me të dashurën e tij, janë parë në gjykatë në një Gjykatë, e cila njihet për lëshimin e licencave martesore.

Dëshmitarët rrëfejnë për TMZ se dyshja ishte më e emocionuar se kurrë dhe se është dëgjuar teksa i ka thënë i përlotur të dashurës së tij Hailey Baldwin: “Zemër, mezi pres të martohem me ty”.

Megjithatë, ende nuk kemi një konfirmim nga ana e çiftit apo e personave pranë tyre.