MENU

Do iu befasojë

Një javë pas operacionit, Era Istrefi shfaqet me bikini

02.09.2018 - 10:29

Edhe pse vetëm një javë më parë iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për heqjen e apendicitit, Era Istrefi është shfaqur më në formë se kurrë, teksa është fotografuar me bikini.

Pak ditë më parë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja konfirmoi se gjithçka kishte shkuar mirë për të dhe tani po rikuperohej.

Mirëpo vetëm para pak orësh Istrefi ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një “body”, në pishinë teksa shijon rrezet e diellit. Ajo duket mjaft në formë dhe e rikuperuar.

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat