MENU
klinika

Votimi i FIFA-s

Nuk ka dyshime për trajnerin më të mirë…

24.09.2018 - 21:44

Trajneri kampion bote i Francës, Didier Deschamps ka fituar çmimin Trajneri i Vitit nga FIFA. Ish-mesfushori i Francës ka mposhtur konkurrencën e Zinedine Zidane dhe ka pranuar me kënaqësi çmimin.

Teksa ka marrë çmimin, ai nuk ka ngurruar të bëjë falënderimet e tij: “Dua të falënderoj stafin tim. Ia dedikoj trofeun familjes time që më ka mbështetur gjithmonë.”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN