MENU
klinika

Video

Rama ka një ftesë për dashamirët e teatrit

22.09.2018 - 08:46

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur me një ftesë për gjithë dashamirësit e teatrit, duke njoftuar për Festivalin mbarëkombëtar për Teatrin në skenën e re dinjitoze.

“MIRËMËNGJES ? dhe me këtë ftesë për dashamirët e teatrit, të cilëve me shumë kënaqësi u ofrojmë më në fund një festival mbarëkombëtar në një skenë të re dinjitoze për aktorë të njohur e të rinj, ju uroj një fundjavë të mbarë ?”- shkruan Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Festivali Mbarëkombëtar i Teatrit

Bëhuni gati, po vijnë ditët e teatrit në arTurbina