MENU
klinika

Bestseller

Titujt më të shitur të javës sipas rrjetit të librarive Adrion

17.09.2018 - 19:03

1. ALKIMISTI toena PAULO COELHO

2. MISTERI I TRENIT BLU dituria AGATHA CHRISTIE

3. SEKRETI dudaj RHONDA BYRNE

4. GJUETARI I BALONAVE OMSCA-1 KHALED HOSSEINI

5. INTELIGJENCA EMOCIONALE pema Daniel Goleman

6. ARTI PËR TË FITUAR MIQ DHE PUSHTET DALE CARNEGIE

7. KUR QAU NIÇJA morava IRVIN D. YALOM

8. 1984 zenit GEORGE ORWELL

9. DYZET RREGULLAT E DASHURISË ELIF SHAFAK

Historia e një shkrimtareje britanike

“Në Tiranë gjeta paqen e dëshiruar”

Mikpritja për Kuvendin e Kosovës

Koncert festiv rreth flamurit kuq e zi

Me veprat e kompozitorëve botërorë

Tedi Papavrami, koncert në Tiranë

Murali sensibilizues në Shkodër

‘Kurora e Gurtë’