MENU
klinika

Emri

Vritet biznesmeni në Shkodër, gjendet trupi jashtë makinës së djegur

01.09.2018 - 15:48

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 31-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri.

Sipas informacioneve bëhet fjalë për Arjan Ferracakun, 31 vjeç.

Fillimisht është gjendur një makinë e braktisur, e cila ka ngjallur dyshimet e policisë së Shkodrës dhe pas saj është zbuluar dhe viktima. Ferracaku është pronar i dy bizneseve në Velipojë dhe babai i 2 fëmijëve.

Makina është gjetur në një vend në periferi të qytetit ku zakonisht janë gjetur makina të përdorura për krime dhe të djegura.

kolana e librave

Nuk ka ende shumë detaje, por dyshohet se mjeti i gjetur në vendin e quajtur “Livade” është përdorur për transportin e një personi të vrarë.

Nga ana tjetër policia thotë se mjeti nuk ka lidhje me ngjarjen. Sipas ekspertizës paraprake, 31-vjeçari është vrarë gjatë natës.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

M.H