MENU
klinika

Zbulohet arsyeja

Dafina Zeqiri, prej vitesh në shkelje të rregullave

04.09.2018 - 21:00

E kishit menduar ndonjëherë që Dafina të mos kishte patentë?! Me siguri që jo!

Duffy është parë shpesh në videoklipe, por gjithashtu në rrugët e qytetit teksa i jep makinës dhe askujt nuk ia ka marrë mendja deri më sot që të mos kishte leje drejtimi automjeti. Por mesa duket kemi gabuar të gjithë.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri, është regjistruar vetëm pak ditë më parë në një autoshkollë në Kosovë, siç ka bërë me dijë ‘Prive’.

Dafina ka menduar të mos i thyejë më rregullat e qarkullimit rrugor, duke dashur të jetë në rregull me ligjin, sepse me praktikën ka qene gjithmonë në rregull.

E nëse ajo do të lëvizte pa leje drejtimi në vendin tonë, atëherë do të përfundonte pas hekurave…!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Këngëtarja takon futbollistin

Shaqiri, dhuratë speciale për Dafina Zeqirin