MENU
klinika

Emri

Arrestohet vëllai i drejtorit të Transportit Rrugor

22.10.2018 - 09:33

Arrestohet vëllai i drejtorit të Transportit Rrugor.

Policia informon se në pranga ka rënë Altin Isaraj, 47 vjeç.

Ai akuzohet për veprën penale ‘Armëmbajtje pa leje’ dhe për ‘Prodhim dhe shitje të narkotikëve’.

Ish-zëvendësministri i Drejtësisë, Arben Isaraj është emëruar vitin e kaluar drejtor në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor duke zëvendësuar në këtë detyrë Ylli Spahiun nga radhët e LSI.

Emërimi i Isarajt në këtë detyrë erdhi nga kryeministri Edi Rama.

Pesë çështjet e opozitës/ "Nuk firmos letra të njëanshme"

Gjiknuri: Tek ODIHR dërgohen mosmarrëveshjet për drafte konkrete

Media greke citon diplomatin: Do t’i bëjmë një ofertë që s’do ta refuzojë dot

A mundet Rama të bëjë një marrëveshje me Greqinë në prag të zgjedhjeve?

"Do shtrihemi me 12 milje në Jon, fillimisht në…"

Kreu i diplomacisë greke flet për mundësinë e dakordësisë me fqinjët

Fton në takim anëtarët e Këshillit Politik

Hajdari bën gati amendamentet për listat e hapura