MENU
klinika

Detajet

Atentati/ Në kërkim i dashuri i Elvana Gjatës

05.10.2018 - 12:54

Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim, Ervin Matën, biznesmenin 31-vjeçar, i cili është i dashuri i këngëtares së njohur Elvana Gjata.

Sipas Policisë së shtetit, Ervis Martinaj dhe Eljon Hato janë konfliktuar në lokalin e bllokut me Ervin Matë dhe dy shtetas të tjerë të cilët janë shpallur në kërkim.

Këta shtetas mbrëmjen e djeshme në rrugën “Ibrahim Rugova”, janë konfliktuar në ambientet e brendshme të një lokali duke qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri – tjetrit, ku si pasojë e të shtënave mbeti i vrarë shtetasi F. G., dhe u plagosën shtetasit E. M., dhe E. H., të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve”, thekson Policia.

Ervin Mata është i dashuri i Elvana Gjatës, por kjo fundit gjatë daljeve publike dhe mediatike ka preferuar ta mbaj të fshehtë.

Aksidenti tragjik në Durrës/ Identiteti i shoferit

Kush është një nga vajzat që humbi jetën

"Kënaqësi e veçantë që sot presim artisten e madhe"

Bajram Begaj i jep shtetësinë shqiptare Dua Lipës

“Dy emra të mëdhenj mungojnë në këtë sallë”

Rama kujton Rugovën dhe Thaçin: Misioni vazhdon…

Berisha: Do të jetë protesta më e jashtëzakonshme...

A do tërhiqet nga tubimi i 6 dhjetorit pas refuzimit të lejes nga policia?

"Ai është armiku i Shqipërisë dhe Kosovës"

Berisha flet jashtë parlamentit në një kohë me Ramën