MENU
klinika

Reagimi në Facebook

Basha: Rama po mbron njësoj si Tahirin si Xhafën dhe Veliun

15.10.2018 - 12:56

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh në Facebook se kryeministri Edi Rama, “siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, mbron sot Xhafën dhe Veliun”.

“Rama, Xhafa, Balla, Prela duhet të ishin sot nën hetim, dhe Ard Veliu në arrest, për fabrikimin e provave dhe pengimin e drejtësisë për të mbrojtur narkotrafikantin Agron Xhafaj’, lexohet në postimin e Lulzim Bashës.