MENU
klinika

“Sa bukur Mario!”

Bebe Rexha, shndërrim total për “Halloween”

31.10.2018 - 15:32

Kohë më parë, ai bëri të fliste shqip Kim Kardashian. Shumë personave ju kujtohet edhe sot ajo video kur Kim thoshte: “Sa bukur Mario!”

E tashmë, Mario Dedanoviç, grimieri me origjinë shqiptare me famë botërore, ishte personazhi që ka frymëzuar shqiptaren Bebe Rexha për festën e “Halloween”-it.

Vëmendja e mediave rozë në këto ditë është përqëndruar tek ndryshimet që pësojnë personat e botë së spektaklit në kuadër të festës së Halloween-it. Këngëtarja shqiptare është kthyer në mashkull. Bebe Rexha ka postuar një foto ki shihet identik si grimieri me origjinë shqiptare Mario Dedanoviç.

kolana e librave

Me mustaqet e vogla dhe të theksuara, Bebe po të mos kishte flokët bjonde do dukej një Mario i vërtetë.

Ajo madje i ka bërë edhe tag grimierit në foton e publikuar. Kujtojmë që edhe Rita Ora u kthye në mashkull këtë vit për Halloween. Ora u shfaq si reperi Post Malone.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPër këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë