MENU
klinika

“Monster”

Bleona, skena të “nxehta” në klipin e fundit

13.10.2018 - 19:03

Pritja ka marrë fund dhe Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj të fundit të titulluar “Monster”.

Këngëtarja ishte e ftuar të shtunën e kaluar në “Xing me Ermalin” ku rrëfeu prapaskenat e klipit të saj më të ri, ndërsa u publikua edhe një pjesë e shkurtër nga video, ndërsa tashmë është publikuar versioni i plotë tij.

Bleona njihet si një person pa komplekse, gjë e cila e ka ndihmuar atë të bëjë përpara në karrierën e saj.

Në videoklipin e këngës së saj të fundit, Bleona ka nxjerrë një anë të sajën që nuk e keni parë më parë.

Ajo shfaqet një femër mjaft e bukur që martohet në kishë, dhe mjaft sensuale teksa shkëmben puthje me djalin në klip.

Gjithçka realizohet në shtrat dhe skenat janë mjaft erotike.