MENU
klinika

Plagoset me armë zjarri

Burrel/ Konflikt midis dy personave, plagoset një i 3-të

21.10.2018 - 17:19

Pasditen e sotme në Burrel, ka mbetur i plagosur aksidentalisht me armë zjarri një 20-vjeçar pas një konflikti mes dy personave të tjerë.

plagoset me arme zjarri 20 vjecari ne mat-konica.al
plagoset me arme zjarri 20 vjecari ne mat-konica.al

Policia bën të ditur se shtetasit O.D dhe E.C u konfliktuan me njëri-tjetrin dhe më pas dyshohet se shtetasi O.D, ka qëlluar me armë ku për pasojë është plagosur aksidentalisht dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën shtetasi M.M, 20 vjeç, i cili nuk kishte lidhje me konfliktin.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe arrestimin e dy personave, shtetasve O.D dhe E.C.