MENU
klinika

Emrat

Caktohen dy kandidaturat e PS për anëtarë në KQZ

22.10.2018 - 13:45

Janë caktuar dy kandidaturat e mazhorancës për të qenë anëtarë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Burime nga Partia Socialiste bëjnë me dije se janë caktuar dy kandidaturat e PS-së për anëtar të KQZ-së.

kolana e librave

kqz-konica.al

PS propozon Bledar Skënderin dhe Rezarta Bitrin, ish këshilltarin ligjor pranë Gjykatës Kushtetuese

Mësohet se PD-LSI nuk kanë sjellë ende asnjë emër në Kuvend