MENU

“Dëgjoj këngët e...”

Edhe deputetja Spiropali ka një reper të preferuar

08.10.2018 - 16:33

Muzika rep është kthyer në një trend vitet e fundit dhe kryesisht të rinjtë janë më të apasionuar për ta dëgjuar atë, por kjo nuk do të thotë se edhe pjesa tjetër e shoqërisë nuk e pëlqen.

Këtë e vërteton edhe deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali. Ajo është njohur gjithmonë si një nga femrat më të bukura dhe tërheqëse të politikës shqiptare. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” dhe pamë një anë tjetër të deputetes së PS-së.

E pyetur gjatë lojës nëse dëgjon muzikë rep, Spiropali u përgjigj se po dhe foli për reperin e saj të preferuar. “Më pëlqen të dëgjoj reperin Unikkatil sepse në tekstet e këngëve të tij kanë shumë mesazhe politike e sociale,”- u shpreh deputetja.

Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat