MENU
klinika

VIDEO

Gol dhe propozim për martesë!

31.10.2018 - 18:32

Një futbollist venzuelian u entuziazmua aq shumë nga shënoi i golit sa që kaloi në tribunë dhe i propozoi të dashurës për martesë… Fatmirësisht ajo tha “Po” duke krijuar një moment romantik në mes të stadiumit, e duke fituar duartrokitjet e të gjithë tifozëve.

Nuk e mendoi kështu gjyqtari, i cili ndëshkoi me karton të verdhë lojtarin për festim të tepruar.

Eduard Bello, 23 vjeç, u ul në gjunjë para partneres së tij Gabriela Britvoz, lojtare e volejt në plazh dhe nxori një unazë të cilën vajza e vuri menjëherë në gisht.

kolana e librave

Sa për rezultatin e ndeshjes, skuadra e tij, Antofagasta, që luan në kategorinë e parë kiliane, u mund nga Everton 3-2, edhe pse Bello shënoi të dy golat për të tijtë.

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë