MENU
klinika

“Mezi po pres”

I “çmenduri” Vieri do bëhet baba

26.10.2018 - 18:57

Edhe pse prej vitesh është tërhequr nga futbolli aktiv dhe tashmë Christian Vieri është në moshën 45-vjeçare, sërish ish-bomberi italian është pjesë e mediave.

Shesh, ai bëhet protagonist me bëmat e tij, tashmë jashtë fushës së blertë, por këtë herë nga ish-sulmuesi vjen një lajm i mirë. Christian Vieri do të bëhet baba për herë të parë.

Dhe 45-vjeçari mezi po pret që të mbërrijë në jetë vajza e tij. “E gjitha familja jonë u çmend kur dëgjoi për pritjen e ëmbël. Nuk mund të pres derisa ajo të lindë. Ka mbetur edhe një muaj,” rrëfeu Christian.

Vieri në një intervistë për “Verissimo” është shprehur se do të jetë në sallën e lindjes në momentin që bashkëshortja e tij Costanza Caracciolo, 28-vjeç, të lindë foshnjen.


Është një eksperiencë e fortë, por do të jem atje,”-tha ai.