MENU
klinika

Na paska gënjyer...

Këngëtarja i zbulon “sekretin” Luanës!

31.10.2018 - 18:59

Prej vitesh jemi mësuar që moderatoren Luana Vjollca ta shohim bjonde, por në të shtunën e kaluar ajo i befasoi të gjithë duke u shfaqur me flokë të zeza në emisionin e saj.

Por ndërsa të gjithë e besuan se ajo e kishte ndryshuar ngjyrën e saj të flokëve dhe tashmë e në vijim do të ishte brune, nuk është kështu. Luana na ka “gënjyer”.

“Sekretin” moderatores ja ka zbuluar këngëtarja Engjëllushe Salihu. Ajo ka postuar një foto së bashku me Luanën gjatës xhirimeve të emisionit ku moderatorja ishte sërish bjonde, duke vërtetuar se të shtunën ishte me paruke.

E tashmë nëse keni menduar se do ta shihni brune sërish këtë javë Luanën, atëherë gaboheni.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal


Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!