MENU
klinika

Video e golit

Mesfushori i Kombëtares shënon supergol

18.10.2018 - 12:47

Mesushori me tipare sulmuese i ekipit tonë kombëtar Shpresa, Endri Çekiçi, është bërë protagonist me ekipin e tij në Kroaci, Dinamo Zagreb II. Shqiptari ka shënuar një gol spektakolar në një ndeshje miqësore.

Në postimin e bërë nga vet ai në rrjetin social “Instagram”, Çekiçi ka shpërndarë videon dhe disa komentues i thonë se ky gol duhet të kandidohet për çmimin “Puskas”.

konica sportkonica sport mobile

Endri Çekiçi on Vidnews.

Çekiçi nuk është grumbulluar së fundmi pasi thuajse ka mbushur 21 vjec dhe trajneri Alban Bushi ka dashur të provojë të rinj të tjerë, duke qenë se dy ndeshjet e fundit në grup nuk kishin rëndësi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN