MENU
klinika

Nga FFK

Një dhuratë e veçantë për Morena Tarakun

11.10.2018 - 09:21

Në prag të ndeshjes me Maltën, këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka marrë një dhuratë të veçantë nga Federata e Futbollit të Kosovës.

Ajo publikon çdo ditë fotografi të ndryshme në “Instagram”, përmes së cilave i prezanton fansat me jetën e saj të përditshme. Kështu ka bërë edhe së fundi Morena, duke publikuar dhuratën, një fanelë e përfaqësueses me mbishkrimin “M.Taraku”.

Modelja ka falënderuar ekipin e Kosovës për këtë dhuratë kaq të veçantë dedikuar asaj.

Ditën e sotme, Kosovë do të luajë ndaj Maltës dhe me shumë mundësi Morena do të jetë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri”.