MENU
klinika

Ende në formë

“Pantera e zezë” në palestër!

26.10.2018 - 19:58

Naomi Campbell është një nga legjendat e modës, por edhe pse tashmë në moshën 48-vjeçare, ajo vazhdon të jetë ende në super formë.

Dhe kjo e ka një arsye… stërvitja e fortë në palestër. Elegante dhe e rafinuar, ylli i të gjitha eventeve në të cilat ajo merr pjesë, Naomi Campbell ka shkëlqyer edhe në palestër gjatë një stërvitjeje me një veshje që përshkruan linjat e saj seksi dhe të përsosura, video e postuar së fundmi.

Vetëm pak ditë më parë, “Pantera e Zezë” ka sfiduar në pasarelë në Nju Jork, me modelet më të mira të momentit, duke marrë komplimente. Gjithmonë në formë të mirë fizike, shikoni Naomin ndërsa ajo stërvitet.