MENU
klinika

Shi?

Parashikimi i motit për ditët në vijim

23.10.2018 - 08:45

Meteoalb parashikon se e marta do të vijojë të jetë një ditë me vranësira dhe kryesisht me reshje.

Por çfarë do të ndodhë me motin në ditët në vijim?

Lexoni parashikimin nga Meteoalb

Shirat mbeten prezent ne oret e para te se martes, kryesisht ne Jugperendim te vendit si dhe ne zonen Kruje – Tirane – Durres.

moti
moti

Ndersa neser pas ores 10 pritet permiresim i dukshem i motit ne te gjithe territorin. Kthjellimet vijojne deri te premten qe vjen.

Temperaturat e ajrit vijojne me renie te lehta te marten, por rritje me 2 grade C sjell e merkura ndersa renie te ndjeshme risjell dita e enjte.

Nga lehtësimi i kritereve të rrepta tek lirimi me kusht

Greva e shqiptarëve në burgjet e Korfuzit/ Çfarë kërkojnë

“Elementë të caktuar kriminalë tentojnë ta shfrytëzojnë këtë periudhë”

Apeli i ministrit Balla: Policia do të rrisë vigjilencën gjatë festave

"Duke filluar nga dita e hënë...."

Kur do të nisin reshjet e shiut dhe të borës

Hetimet e SPAK për inceneratorin e Tiranës

Si e punësoi Bllako ish-varësin e tij te Klodian Zoto