MENU

Shi?

Parashikimi i motit për ditët në vijim

23.10.2018 - 08:45

Meteoalb parashikon se e marta do të vijojë të jetë një ditë me vranësira dhe kryesisht me reshje.

Por çfarë do të ndodhë me motin në ditët në vijim?

Lexoni parashikimin nga Meteoalb

Shirat mbeten prezent ne oret e para te se martes, kryesisht ne Jugperendim te vendit si dhe ne zonen Kruje – Tirane – Durres.

moti
moti

Ndersa neser pas ores 10 pritet permiresim i dukshem i motit ne te gjithe territorin. Kthjellimet vijojne deri te premten qe vjen.

Temperaturat e ajrit vijojne me renie te lehta te marten, por rritje me 2 grade C sjell e merkura ndersa renie te ndjeshme risjell dita e enjte.

"Askush nuk mban përgjegjësi publike"

“Dosjet peng në gjykata” Meta: Duhen masa urgjente!

A thua në 4 vite kam punuar për të kërcënuar të tjerët?

Shantazhe Ramës? Tahiri: Pyesni opozitën!

"Rrëfej të vërtetën time, deri në këtë stacion të parë"

“Dy vite heshtje”/ Tahiri: Gënjeshtrat brenda e jashtë prokurorisë