MENU
klinika

Çifti simpatik

Pas shtatëzënisë, Almeda e Tolga kanë tjetër lajm

29.10.2018 - 11:34

Pas lajmit të pak ditëve më parë se Almeda Abazi ishte shtatzënë, nuk ka vonuar shumë dhe çifti ka bërë publik edhe gjininë e fëmijës.

Moderatorja shqiptare dhe aktori turk Tolgahan Sayışman, pak ditë më parë dhanë lajmin se do të bëheshin prindër.

Dyshja e njohur pëlqehen jashtë mase si në Shqipëri edhe në Turqi dhe sigurisht që ky lajm ka pushtuar media rozë të të dy vendeve.

Mirëpo ditën e sotme bukuroshja shqiptare ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që pritet të sjellë në jetë.

Almeda ka shpërndarë një foto në rrjetet sociale nga festa me familjarët shkruhet: “Është djalë!” Pra ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk po presin fëmijën e tyre të parë dhe do të jetë një djalë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rrëfehet Tolgahan...

Shqiptarja që “zbuti” turkun


Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!