MENU
klinika

Detajet

Policia merr në mbrojtje Xhisiela Malokun

01.10.2018 - 13:04

Një ditë pas arrestimit të djalit të deputetit Rraman Rraja i akuzuar për përndjekjen e ish të dashurës Xhisiela Malokut, kjo e fundit është marrë në mbrojte nga policia.

Vajza nga Kruja ka bërë disa denoncime kundër Rexhep Rrajës, por më pas i ka tërhequr brenda ditës.

Dy efektivë të Policisë së Shtetit kanë marrë në mbrojtje vajzën në banesën e saj në fshatin Nikël të Fushë-Krujës, aty ku ajo jeton me familjen.

xhisiela konica.al

Xhisiela Maloku merret në mbrojtje nga policia rreth një javë pas akuzave të oficerit të Krujës, Emiljano Nuhu, i cili tha se djali i deputetit Rrahman Rraja ka dhunuar dhe përndjekur Xhisiela Malokun dhe se ai ishte kërcënuar me armë që të mos merrej me këtë çështje.

Vijon…

“Ne nuk jemi në një garë kundër njëri-tjetrit..."

OBSH: Pandemia do të përfundojë kur të vendosin njerëzit

SHBA dhuron pajisje për policinë kufitare të Shqipërisë

Bledi Çuçi: Shqipëria shumë herë më e sigurt se disa vite më parë

"Më bëri të qaj dy herë! Më dukej vetja sikur isha zhytur në një enë me helm!"

Ish-ministrja e Qeverisë Rama rrëfen përplasjen me Kryeministrin