MENU
klinika

Vrasja e ekstremistit Kaçifas

Qindra grekë protestojnë para ambasadës shqiptare në Athinë

28.10.2018 - 19:24

Pas vrasjes gjatë ditës së sotme të 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, në Bularat të Gjirokastër, kanë reaguar mjaft qytetarë grek të cilët e kanë konsideruar si një “hero”. 

kostandinos kacifas-konica.al

Faqja e agresorit që u përplas me armë me policinë, është mbushur me sulme ndaj shqiptarëve ku bëjnë përgjegjëse “Tiranën zyrtare”.

Mjaft mbështetës e kanë quajtur atë një “njeri të pavdekshëm” ku paralajmërojnë kundërpërgjigje.

Një grup qytetarësh, kanë paralajmëruar protesta para ambasadës sonë në Athinë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNA përfitojnë emigrantët shqiptarë?

Qeveria greke ul taksat dhe rrit pagën minimale

E dyta vjen Greqia! Ku renditet Shqipëria?

Italia kryeson për kuzhinën më të mirë në botë

Radhë e gjatë në Kakavijë

Pala greke me vetëm dy sportele në punë

Jehona e një skandali, “Watergate” grek

NYT: Babai i Mitsotakis përgjonte kundërshtarët

Mungesa e arsyetimit logjik për turizmin

Cilët turistë po i ‘vjedhim’ Greqisë?