MENU
klinika

Pamjet

“Rruga e Arbrit”, Rama nxjerr videon…

16.10.2018 - 08:25

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook sot, një pjesë nga punimet që po bëhen në rrugën kombëtare të Dibrës, e shkatërruar prej dekadash.

“MIRËMËNGJES ? dhe me këtë tjetër provë të qartë të faktit se për ne Dibra nuk është vetëm Rruga e Arbërit, por edhe kjo rrugë kombëtare e shkatërruar prej dekadash, ju uroj një ditë të mbarë ?‍♂️?”- shkruan Rama.