MENU
klinika

Përmbledhja në një video

Shikoni 20 golat më të çuditshëm

18.10.2018 - 22:42

Shpesh jemi të fokusuar të golat spektakolarë, në kënde të ndryshme apo nga gjuajtje potente dhe të rralla. Por në botën e futbollit ndodh që ka edhe gola krejt të rastësishëm.

Në përmbledhjen e mëposhtme do të shihni 20 gola që janë shënuar në mënyra të çuditshme. Mund të mos jenë shumë të bukur, por janë të veçantë. Për më shumë shikoni 20 golat më të veçantë për nga mënyra e të shënuarit:

Natyrisht, ka edhe raste kur gabon portieri, qoftë edhe për faj të terrenit apo pozicionimin e gabuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Supergol i Quagliarella (Video)

Gol spektakolar në sfidën Sampdoria-Napoli