MENU
klinika

S’mjafton dëshmia

Stallone i shpëton akuzave për përdhunim

31.10.2018 - 10:56

As ndaj Sylvester Stallone nuk munguan kohët e fundit akuzat për përdhunim. Një grua e akuzoi aktorin legjendar se është përdhunuar nga ai rreth 28 vite më parë.

Por edhe nëse ka qenë e vërtetë, periudha e largët kohore ka bërë gjë të mos ketë prova për këtë pretendim dhe aktori ia ka hedhur paq.

Ylli i ‘Rocky’ u akuzua për përdhunim nga një grua e paidentifikuar, e cila pretendon se ngjarja ndodhi në vitin 1990. Por dy dëshmitarë dolën kundër pretendimeve të saj, ndaj Zyra e Prokurorit të Rrethit të Los Anxhelosit vendosi që nuk ka dëshmi të mjaftueshme për të arrestuar aktorin. Dhjetorin e kaluar, gruaja tha se Stallone e përdhunoi 28 vjet më parë. Por aktori i mohoi pretendimet.

kolana e librave

Ajo paraqiti akuzën vitin e kaluar në policinë e Santa Monica dhe tha se ngjarja ndodhi gjatë një takimi në zyrën e yllit të Hollywood. Prokurorët thanë se asnjë dëshmitar nuk ishte në gjendje të vërtetonte pretendimet e gruas ndaj tij.

Nga ana tjetër aktori paraqiti një ankesë kundër gruas për akuza të rreme.

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë