MENU

Nuk është më sekret

Veliaj zbulon emrin e djalit: Tironsi më i ri

08.10.2018 - 20:30

Ajola dhe Erioni nuk e mbajtën më vetëm për vete emrin e djalit të tyre, por e bën publik për të gjithë ne.

Krybashkiaku dhe bashkëshortja e tij e kanë quajtur Kajan djalin e tyre, ose siç e quan vetë ai “tironsin më të ri të qytetit”.

Kajan Veliaj lindi mëngjesin e së shtunës në maternitetin shtetëror ‘Koço Gliozheni’.

Ne u bekuam këtë fundjavë me birin tonë Kajan – tironsin më të ri në qytet! Mirënjohje nga zemra krye-Doktorit të Tiranës Orion Glozheni, dhe Gencit, Dritës e Valit nga ekipi i tij i mrekullueshëm tek Materniteti i ri. Shumë dashuri e mirënjohje për gjithë urimet tuaja!”, shkruan Veliaj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ajola sjell në jetë djalin

Dita më e lumtur për Veliajn, bëhet baba


Çfarë ndodhi dje në koncertin e reperit?

Dokumentari/ Capital T ‘shokon’ fansat…heq dorë nga muzika?

Çfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat