MENU
klinika

A është Ronela?!

Zerka: Jam i lidhur, dashuria është e bukur

13.10.2018 - 13:13

A janë në një lidhje Ronela Hajati dhe reperi Young Zerka? Kjo pyetje mund t’u jetë bërë të dy artistëve pa fund në intervista të ndryshme, por gjithmonë ata janë mundur ta shmangin duke dhënë përgjigje të tjera.

Së fundi, ishte reperi Young Zerka, i cili është pyetur sërish në lidhje me Ronelën, ku këtë herë ai konfirmoi, se është i dashuruar, por sërish nuk e bëri të ditur emrin e partneres së tij. “I lidhur jam, kokë e këmbë. Lidhje dashurie, dashuria është e bukur”, u shpreh Zerka.

kolana e librave

Më parë, Ronela Hajati ka thënë se do të flasë kur të bëhet dasma, e cila do të jetë gjigande!

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë