MENU
klinika

Plagosen 3 të tjerë

Aksidenti/ Dy të vdekur në rrugën e Kombit

02.11.2018 - 16:41

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ku si pasojë kanë humbur jetën 2 persona.

Gjithashtu janë plagosur edhe 3 të tjerë. Aksidenti ka ndodhur pak më parë në afërsi të Rubikut, por ende nuk dihen detajet dhe rrethanat e kësaj përplasjeje.

Policia ndodhet në vendngjarje. Në aksident janë përfshirë një “Ford dhe një “Benz”, ndërsa ende nuk ka detaje në lidhje me identitetin e viktimve apo të plagosurve.