MENU
klinika

“Nëntor, 26”

Alban Skënderaj nuk ndalet, publikon këngën e radhës

26.11.2018 - 21:35

Pas suksesit të madh me këngën Lea, Alban Skënderaj nuk ka ndërmend të ndalet dhe sot ka publikuar këngën e tij të re, e cila mban titullin “Nëntor, 26”.

Alban skenderaj, miriam cani, maldive

Si në shumicën e këngëve të tij, Ermali ka menduar edhe për muzikën, por ka shkruar vetë edhe tekstin e këngës.

Ditën e sotme, Ermali ka publikuar vetëm versionin audio të këngës, duke lënë në pritje fansat e tij për videoklipin e saj.

Alban Skënderaj publikon hitin më të ri

Në vetëm 1 orë nga publikimi i versionit audio në “Youtube” kënga është dëgjuar mijëra herë, ndërsa kënga e parafundit “Lea” ka marrë gati 8 milionë shikime.