MENU
klinika

“Më mungon”

Ariana Grande kujton Miller-in në një ditë të veçantë

23.11.2018 - 20:37

Njiheshin që në moshën 19-vjeçare dhe gjithashtu kanë qenë një lidhje romantike prej 2 vitesh. Reperi i ndjerë Mac Miller u nda nga jeta pak javë për shkak të një mbidoze, ndërkohë që kishte vetëm 3 muaj që i kishte dhënë fund lidhjes me Ariana Grande dhe kjo e fundit e ndjen pa fund mungesën e tij.

Zbulohen detaje tronditëse për vdekjen e Mac Miller

25-vjeçarja ka kujtuar në Ditën e Falenderimeve, ish-in dhe mikun e saj duke postuar një foto të tyre që daton rreth një vit më parë teksa e shoqëron me diçiturën “Më mungon”.

kolana e librave

Ndarja tragjike nga jeta e reperit solli dështimin e fejesës së Grande me komedianin Pete Davidson dhe së fundmi Ariana u ka kushtuar të gjithë ish-ave “Thank you, next” një këngë ku i këndon vargje secilit prej tyre.

Video e frikshme/ “Shpresoj të mos vdes”

Reperi kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

Katër vite pas prishjes së shoqërisë

Albana i shkruan mesazhin më të bukur Eneda Tarifës

“Dashuri me shikim të parë, ajo kishte turp”

Artisti tregon si u njoh me vajzën e Stefi Priftit