MENU
klinika

“Edhe pak...”

Çfarë po “kurdis” Miriam Cani?!

05.11.2018 - 19:46

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptar dhe sa herë ajo publikon një status në profilet e saj në rrjetet sociale, gjithmonë vëmendja e fansave të saj është shumë e madhe.

Këtë herë, Miriami ka publikuar një foto me një pamje përrallore, ndërsa duket se do të thotë diçka më shumë se kaq.

kolana e librave

“Edhe pak…”, shkruan Miriami bashkëngjitur fotos. Mësohet se këngëtarja do të sjellë shumë shpejt projektin e saj të radhës muzikor.

Deri atëherë, na mbetet të presim, pasi me siguri kënga e Miriam do të kthehet menjëherë në hit. Ajo nuk zhgënjen asnjëherë…!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN