MENU
klinika

Emri

Dorëheqja e Arben Isarait, ja drejtori i ri patentave

22.11.2018 - 09:51

Pas dorëheqjes së Arben Isarait, Blendi Gonxhe është emëruar Drejtori i ri i Patentave.

Blendi Gonxhe emërohet tek te Patentat, pas dorëheqjes së Arben Isarait.

Gonxhe ishte Drejtori i Parqeve dhe Rekreacionit në Bashki.

Çështjet e nxehta që priten të shqyrtohen

Nesër mbahet seanca e parë e Gjykatës Kushtetuese

ANALIZA/ Përballjet e PS, PD e LSI në qarqe

Cila prej skemave do të ketë sukses dhe sprova për Bashën

Vendet me rrezik të lartë do të cilësohen…

BE propozon kufizime të reja për udhëtimet