MENU
klinika

Ministri italian

E dashura Salvinit njofton ndarjen me foto nga shtrati

06.11.2018 - 17:40

Me një respekt të madh dhe dashuri të vërtetë që ka ekzistuar. Faleminderit Matteo”. Me këtë përshkrim dhe një foto bashkëngjitur, Elisa Isoardi ka njoftuar ndarjen nga ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini.

Fotot e fundit në rrjetet sociale datojnë këtë verë kur së bashku pushonin në det dhe plazhet italiane, më të dashuruar se asnjëherë tjetër.

kolana e librave

Por tani gjithçka ka përfunduar dhe zërat i konfirmoi vetë Elisa Isoardi. Ajo poston një foto të nxehtë nga dhoma e gjumit: të dy të qeshur në krevat, por komenton: “Nuk është ajo që kemi dhënë për t’i munguar njëri-tjetrit, por ajo që duhej të kishim dhënë akoma”, – shkruan ajo, duke cituar Gio Evan (siç ka bërë edhe në postime të tjera).

Dhe kështu për prezantuesen italiane dhe politikanin “rebel”, është koha për të kthyer faqe, pasi historia e dashurisë duket se ka mbërritur vërtete në fund.

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë