MENU
klinika

Deklarata

‘E ke burrin çifut’/ Emina jep përgjigjen epike

05.11.2018 - 08:53

Në foton e fundit në Instagram, modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, ka postuar një foto me partnerin e saj, biznesmenin e njohur Sam Nazarian gjatë një dasme hebre.

Në foto nuk munguan komentet e mira ku çifti cilësohej si ndër më të mirët dhe më të vërtetët.

Emina cunmulaj

Por një koment i prishi qejfin Eminës. “Ti e mirë shumë, por burrin çifut”, shkruante dikush në komente.

Këtu Emina nuk ka munguar dhe i ka kthyer një përgjigje alla shqiptarçe: “T’i marrësh të keqen e thoit”.

kolana e librave

View this post on Instagram

Night Out in Celebration 🍾

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on