MENU
klinika

Identiteti i viktimave

Fushë-Krujë/ Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 1 i plagosur

24.11.2018 - 16:15

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fushë-Krujë.

Sipas raportimeve të para dy persona kanë humbur jetën kur një furgon pasagjerësh ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë i përmbysur pranë fshatit Bura në njësinë administrative Nikël.

Personat që kanë humbur jetën janë identifikuar si Islam Malja dhe Lindita Mjekra. Po kështu ka mbetur i plagosur edhe një fëmijë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Dyshohet se drejtuesi i mjetit ka pasur probleme shëndetësore çka kanë sjellë humbjen e kontrollit të mjetit.

Dy viktimat dyshohet se kanë gjetur vdekjen në vend.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


152 viktima në nëntë muaj

Aksidentet, mbi 14 milionë euro dëme


Aksidenti tragjik në Durrës/ Identiteti i shoferit

Kush është një nga vajzat që humbi jetën

"Është pikë strategjike e NATO-s"

Meçollari: Porti i Durrësit nuk duhet të lëvizë

Çfarë pritet të ndodhë pas miratimit në Kuvend

Analiza e REL për Portin e Durrësit

Dyshohet se bashkë me “Rrumin e Shijakut” grabitën pronën në Lalz

GJKKO merr vendim për ish-avokatin e shtetit