MENU
klinika

Martesa zyrtare

Hailey merr mbiemrin e Justin!

17.11.2018 - 18:41

Pas aludimeve që kanë nisur rreth dy muaj më parë, tashmë duket se nuk ka më dyshime, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë lidhur kurorë në New York.

Fillimisht, ata u fotografuan teksa po dilnin nga gjendja civile me unaza të shkëmbyera por asnjëherë nuk e pranuar publikisht se janë martuar.

Të enjten, modelja e famshme u pa rrugëve të New York-ut me një xhaketë ku shkruhej mbiemri i Justin, ndërsa vetëm pak orë më parë ka marrë vendimin për të ndryshuar mbiemrin e saj si një nuse tradicionale.

Nëse bëni një vizitë në profilet e saj sociale do të vëreni menjëherë se Hailey Baldwin tashmë është Hailey Bieber dhe ky vendin ka bërë shumë të lumtur fansat e dyshes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pritet konfirmimi

Martohet Justin Bieber?!