MENU

Pas dy martesave

Heidi, e “çmendur” pas të dashurit 16 vjet më të ri!

27.11.2018 - 21:49

Tom më bën të lumtur, është ndryshe nga ato marrëdhëniet e mëparshme. Kjo është serioze”.

Kështu e ka përshkruar modelja gjermane, Heidi Klum lidhjen e saj të re me Tom Kaulitzin, i cili është 16 vjet më i ri se bukuroshja e pasarelave botërore.

Por a duhet t’i besojmë këtë herë 45-vjeçares?! Pas shkurorëzimit me këngëtarin Seal, pati edhe disa romanca të shkurta dhe ajo që ishte e zakonshme në lidhjet e saj ishte fakti se të dashurit ishin disa vite më të rinj se modelja dhe e njëjta gjë duket edhe në lidhjen e saj të fundit.

Heidi përmes rrjeteve sociale ka publikuar një foto së bashku me 29 vjeçarin, ku të paktën në foto duket tejet e lumtur.

Heidi gjithashtu festoi ditëlindjen e 45-të me kitaristin “Tokio Hotel”, dhe çifti nuk është ndarë që nga fillimi i vitit.

Në të kaluarën, Heidi ka dy martesa, e para me aktorin Ric Pipin dhe tjetri me këngëtarin, Seal me të cilin ka ende marrëdhënie të mira.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNÇfarë profesioni po ushtron këngëtarja

Vesa Luma gjen punë në Zelandën e Re

Shkak romanca me ish-deputetin ‘problematik’

Rudina Dembacaj i jep fund martesës

"Jam duke luftuar sëmundjes e rëndë..."

Këngëtarja e njohur bën njoftimin që tronditi fansat

Martohet mikesha e Dukeshës

Meghan dhe Harry udhëtojnë drejt Romës