MENU
klinika

Reagon policia

Këta janë 12 më të rrezikshmit të Gjirokastrës

16.11.2018 - 10:32

Policia e Shtetit vijon të bëjë publik emrat e personave më të rrezikshëm të çdo qyteti. Pas Vlorës dhe Fierit, në një postim në Facebook, sot janë publikuar emrat e 12 të rrezikshmëve të Gjirokastrës.

Këta persona janë ende në kërkim, dhe Policia e Shtetit bën thirrje për informacione për secilin.

“Ja 12 personat e kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike,” shkruhet në njoftim.

konica.al

Emrat e tyre janë:  Jani Alia, Endrik Lluka, Englied Aliko, Bekim Lekaj, Ardian Gerbi,  Gani Abazi, Altin Shurdhi, Bardhi Skenderaj, Medi Krishti, Surja Sinani, Labjan Saraçi, Eltjon Bregasi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN