MENU

Miqësorja

Kombëtarja e femrave humbet në Slloveni

08.11.2018 - 17:32

Kombëtarja shqiptare e femrave, tashmë e drejtuar nga trajneri Vioresin Sinani, është mundur sot, në orën 14:00, në miqësoren e zhvilluar në Slloveni në “Gornja Radgona”.

Futbollistet e Kombëtares kanë humbur me rezultatin: Slloveni 2-0 Shqipëri. Golat sllovenet i shënuan në minutën e 4-t dhe me penallti në minutën e 71.

Kombëtarja e femrave e filloi ndeshjen me këtë formacion: Rexhepi, Rrahmani (c), Bajraktari, Maliqi, Hamidi, Krasniqi, Doci, Haziri, Gjini, Maksuti, Franja.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN